Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 1296 komentarzy

Moje komentarze

 • @AgnieszkaS 19:35:25
  //Pod notką zapomniał Pan umieścić źródła skąd tekst w większej części pochodzi//

  Nie prawda. Proszę jeszcze raz sprawdzić.

  A co do tej sprawy...// IHR przegrał z nim w 1985 głośny proces i został zmuszony do wypłacenia mu nagrody. //

  Proszę sobie sprawdzić, ale w źródłach rewizjonistycznych, czym sąd się kierował.

  http://www.ihr.org/jhr/v14/v14n1p25_Okeefe.html

  A co do tej 1 to mi to ...za przeproszeniem.
  Technologia "wysokich częstotliwości" w Auschwitz.
 • @
  Death Mills (pol. Młyny śmierci) – amerykański krótkometrażowy film propagandowy z 1945 w reżyserii żyda Billy’ego Wildera.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Death_Mills

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Billy_Wilder
  Technologia "wysokich częstotliwości" w Auschwitz.
 • Husky proszę mi tu nie punktować.
  Tu dla ciebie koszerna micha...

  Dzieci Hitlera – amerykański film propagandowy z 1943 roku. Adaptacja książki żyda Gregora Ziemera.

  "Treścią filmu są fikcyjne losy Amerykanki mieszkającej w Niemczech, zmuszonej do podporządkowania się nowemu ładowi zaprowadzanemu przez Adolf Hitlera."

  1:22:05 Dzieci Hitlera / Hitler's Children (1943) Lektor PL

  https://www.cda.pl/video/6842503b
  Hitlerjugend i Zen
 • @
  Rewelacja? Przecież to żydowska Alternatywa...dla Polski

  http://arjanek.neon24.pl/post/151635,zydowsko-kgb-owska-alternatywa-dla-niemiec-afd

  5*
  Bosak, tylko Bosak na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin
 • Co kraj to obyczaj...
  https://beta.parliament.uk/media/3CSbdPGi
  Prezydent Putin i żydowski ekstremizm
 • @
  Cyt://średnia wieku życia człowieka, zaczęła sie wydłużać.//

  ?

  http://300gospodarka.pl/wykres-dnia/2019/07/31/od-2-lat-spada-srednia-dlugosc-zycia-polakow-nadumieralnosc-mezczyzn-duzym-problemem/

  https://www.aafp.org/news/health-of-the-public/20181210lifeexpectdrop.html
  Przyszłość Polski – Świata. Quo Vadis Homine. Odcinek 1.
 • Żydowski Pax Russo - Americana.
  Dozens of world leaders are expected to participate, including Russian President Vladimir Putin, Britain's Prince Charles, German President Frank-Walter Steinmeier, French President Emmanuel Macron, Spanish King Felipe VI and European Council leaders. U.S. Vice President Mike Pence will also attend, while House Speaker Nancy Pelosi will head a delegation of Democratic members of Congress.

  https://www.youtube.com/watch?v=GATazt1PsEs

  Autorze, proszę nie ściemniać.
  Kto sieje wiatr, zbiera burzę
 • "Nie obawiajmy się Izraela" - Husky
  https://images.ctfassets.net/cnu0m8re1exe/16A7sJxTz9FZYhmXL59n7l/233a862c158065914703d784157d6511/Husky.jpg?
  Oświadczenie
 • @
  https://www.youtube.com/watch?v=g2tMqvwt01E
  Motherfucker i inne sowieckie kolędy dnia dzisiejszego
 • @marek500 10:52:33
  //Iran musiał odpowiedzieć, a kto tego nie rozumie jest idiotą. To USA jeżeli teraz odpowie popełni błąd.//

  Zastępca szefa Irańskiej telewizji miał powiedzieć w wywiadzie ,"jeżeli USA odpowie na ten atak , zaatakujemy Izrael"

  i dlatego, podobno, ma nie być wojny.
  Zbombardowanie amerykańskiej bazy Al Asad ,
 • "TO JEST WOJNA TRUMPA" to nieprawda.
  To jest wojna żydów (wojna także z nami).

  Trump podobnie jak KGB_sta Putin to marionetki.
  TO JEST WOJNA TRUMPA Z IRANEM A NIE Z NATO!
 • @wercia 17:14:54
  //Wszelkie negatywne uczucia wpływają żle na zdrowie,//

  Co ty nie powiesz?!

  https://tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/dna-zydow-aszkenazyjskich-da-nbsp-nam-dlugowiecznosc,115439.html
  Antysemityzm pozytywnie wpływa na długość życia.
 • @provincjał 09:44:17
  @Casey 22:16:11

  Nie obawiajmy się Izraela.

  Husky 06.02.2018 22:28:27


  PS To pewnie „na polecenie prezydenta”.
  Antysemityzm pozytywnie wpływa na długość życia.
 • @
  Cyt://Niech poczytają dokumenty z tamtych czasów, niech popatrzą, jak w 1938 roku podpisywano tzw. zmowę monachijską, jak to nazywamy; jak przywódcy czołowych państw – Francji, Wielkiej Brytanii – podpisali z Hitlerem porozumienie o rozbiorze Czechosłowacji.//


  Kryzys czechosłowacki i umowa monachijska

  Podczas paryskiej konferencji pokojowej w 1919 r. 3,25 miliona niemieckich mieszkańców Czech i Moraw zostało przeniesionych do nowej Czechosłowacji z rażącym lekceważeniem ideału Woodrowa Wilsona do samostanowienia. Nowa Czechosłowacja była wieloetnicznym, wielojęzycznym, katolicko-protestanckim konglomeratem, który nigdy wcześniej nie istniał. W latach 1920–1938 represjonowane mniejszości Czechosłowacji wysyłały do ​​Ligi Narodów powtarzające się petycje. W 1938 r. Sudeccy Niemcy chcieli pozbyć się czeskich rządów i stać się częścią Niemiec. W uczciwym plebiscycie co najmniej 80% sudeckich Niemców zagłosowałoby za przyłączeniem się do nowej Rzeszy.

  Dla czeskich przywódców było jasne, że podniecenie wśród sudeckich Niemców po Anschlussie wkrótce wymusi rozwiązanie kwestii sudeckiej. Czeski gabinet i przywódcy wojskowi postanowili 20 maja 1938 r. nakazać częściową mobilizację czeskich sił zbrojnych. Ta częściowa mobilizacja była oparta na fałszywym oskarżeniu, że wojska niemieckie koncentrują się na czeskich granicach. Czescy przywódcy mieli nadzieję, że wynikające z tego zamieszanie spowoduje, że Brytyjczycy i Francuzi zajmą czeskie stanowisko przed wdrożeniem polityki sprzyjającej ustępstwom wobec Niemców sudeckich. Chociaż spisek się nie udał, czescy przywódcy udzielili wywiadów, w których twierdzili, że Czechosłowacja odniosła wielkie zwycięstwo nad Niemcami. Międzynarodowa kampania prasowa reprezentująca Czechosłowację zmusiła Hitlera do wycofania się z planowanej agresji, i taka propaganda rozniosła się po całym świecie.

  Ambasador Wielkiej Brytanii w Niemczech Nevile Henderson uważał, że mobilizacja czeskiej armii i wyśmiewanie Hitlera przez światową prasę doprowadziły bezpośrednio do porozumienia monachijskiego:
  Wyzywający gest Czechów polegający na zmobilizowaniu około 170 000 żołnierzy, a następnie ogłoszeniu światu, że to ich działanie zmusiło Hitlera do odstąpienia, było… godne pożałowania. Ale Hitler nie mógł znieść radosnego uniesienia prasy… Każda gazeta w Ameryce i Europie dołączyła do refrenu. „Nie” zostało powiedziane, a Hitler był zmuszony ustąpić. Demokratyczne mocarstwa zdyscyplinowały państwa totalitarne itp.
  To przede wszystkim ta radość dała Hitlerowi pretekst do wywołania jego… najgorszej w roku burzy i zdecydowanie popchnęła go ponad granicę od pokojowych negocjacji do użycia siły. Od 23 do 28 maja trwało jego nadąsanie się i wściekłość, a później wydał rozkaz stopniowej mobilizacji armii, która powinna być przygotowana na wszystkie ewentualności jesienią.

  W latach trzydziestych większość Brytyjczyków uważała, że ​​Niemcy zostali skrzywdzeni w Wersalu. Brytyjczycy teraz szeroko poparli uspokojenie Niemiec w odzyskaniu utraconych terytoriów. Jeśli to uspokojenie oznaczało udzielenie samostanowienia Niemcom sudeckim, Brytyjczycy wyrazili na to zgodę.

  Lord Halifax poinformował francuskich przywódców 20 lipca 1938 r., że specjalna misja rozpoznawcza pod dowództwem Lorda Runcimana zostanie wysłana do Czechosłowacji. Prezydent Beneš w Czechosłowacji był zaniepokojony tą wiadomością. Było to wyraźnym sygnałem, że Brytyjczycy mogą przyjąć kompromisową politykę wobec Niemiec w czasie kryzysu. Brytyjska misja zakończyła badanie we wrześniu 1938 r. i poinformowała, że ​​główną trudnością w Sudetach była niechęć Czechów do przeprowadzenia reform. Brytyjskiemu raportowi towarzyszyło ostateczne zerwanie negocjacji między Sudeckimi Niemcami a czeskimi przywódcami. Kryzys czeski zbliżał się do punktu kulminacyjnego.
  Premier Wielkiej Brytanii Neville Chamberlain poleciał do Berchtesgaden, aby omówić problem czeski bezpośrednio z Hitlerem. Na ich spotkaniu Hitler zgodził się powstrzymać od działań zbrojnych, podczas gdy Chamberlain dyskutował ze swoim gabinetem o sposobach zastosowania zasady samostanowienia wobec Sudetów. Rezultatem była decyzja o przeniesieniu do Niemiec terenów, w których Niemcy sudeccy stanowili ponad 50% populacji. Prezydent Beneš z Czechosłowacji niechętnie, ale przyjął tę propozycję.

  Problem pojawił się podczas negocjacji, kiedy Chamberlain spotkał się z Hitlerem po raz drugi. Hitler nalegał na natychmiastową okupację wojskową Niemiec w regionach, w których Sudeccy Niemcy stanowili ponad połowę populacji. Hitler nalegał również, aby roszczenia mniejszości polskiej i węgierskiej zostały zaspokojone przed uczestnictwem w proponowanej międzynarodowej gwarancji nowej granicy Czechosłowacji. Nastąpiło kilka dni skrajnego napięcia.

  Chamberlain ogłosił 28 września 1938 r. w Izbie Gmin, że Hitler zaprosił go wraz z Daladierem i Mussolinim na konferencję w Monachium następnego popołudnia. Izba Gmin wybuchła ogromnym entuzjazmem.
  Strony podpisały porozumienie monachijskie we wczesnych godzinach 30 września 1938 r. Hitler dostał zasadniczo wszystko, czego chciał. Sudeccy Niemcy stali się częścią Niemiec. Chamberlain i Hitler podpisali wspólną deklarację, że porozumienie monachijskie i anglo-niemieckie porozumienie morskie symbolizują „pragnienie, by nasze dwa narody nigdy więcej nie poszły ze sobą na wojnę”. Chamberlain powiedział wiwatującym tłumom w Londynie, który powitał go w domu: Wierzę, że w naszych czasach jest możliwy pokój. W Europie udało się zapobiec wojnie.

  Brytyjscy entuzjaści wojny nie tracili czasu, żeby zniweczyć porozumienie monachijskie. 1 października 1938 r. Pierwszy Lord Admiralicji Alfred Duff Cooper ogłosił, że rezygnuje z brytyjskiego rządu. W przemówieniu wygłoszonym 3 października 1938 r. Duff Cooper skrytykował rząd brytyjski za niepodjęcie zdecydowanego zobowiązania podczas czeskiego kryzysu. Zapewniał, że Wielka Brytania nie walczyłaby o Czechów, lecz o równowagę sił, która była cenna dla niektórych brytyjskich serc. Duff Cooper uważał, że jego i jego kraju misją jest powstrzymanie Niemiec od osiągnięcia dominującej pozycji na kontynencie.

  Clement Attlee, nowy przywódca Partii Pracy, mówił o porozumieniu monachijskim jako wielkim zwycięstwie Hitlera i „anihilującej porażce demokracji”. Oczywiście Attlee w swoim przemówieniu uwzględnił Związek Radziecki jako demokrację. Anthony Eden wygłosił przemówienie, w którym skrytykował Chamberlaina w szczegółowych kwestiach i wyraził wątpliwości, czy Wielka Brytania spełni obiecaną gwarancję dla państwa czeskiego. Eden doradził Izbie, aby potraktowała obecną sytuację jako zwykłą przerwę przed kolejnym kryzysem. Twierdził, że brytyjska kampania zbrojeniowa postępuje zbyt wolno.

  W swoim przemówieniu 5 października 1938 r. Winston Churchill stwierdził, że Hitler wyłudzał brytyjskie ustępstwa, celując z pistoletu i uwielbiał wykorzystywać wizerunek Hitlera jako gangstera. Churchill użył kwiecistej retoryki i eleganckich zwrotów, aby opisać rzekomo żałobnych Czechów osuwających się w ciemność. Churchill chciał przekonać swoich rodaków, że narodowo-socjalistycznymi Niemcami rządziło nienasycone pragnienie podboju świata. Prostym i jasnym celem tego przemówienia było przekonanie Brytyjczyków, by ostatecznie zaakceptowali wojnę i anihilację Niemców. Churchill był przydatnym narzędziem w budowaniu brytyjskich uprzedzeń wobec Niemiec.

  Debata na temat porozumienia monachijskiego przerosła wszystkie inne debaty parlamentarne na temat brytyjskiej polityki zagranicznej od I wojny światowej. Do innych konserwatystów, którzy odmówili przyjęcia porozumienia monachijskiego, należą Harold Macmillan, Duncan Sandys, Leopold Amery, Harold Nicolson, Roger Keyes, Sidney Herbert i Gen , Edward Spears. Do tych ludzi dołączyło mnóstwo pomniejszych postaci w Izbie Gmin i byli wspierani przez tak wybitnych ludzi jak Lord Cranborne i Lord Wolmer w Izbie Lordów. Chamberlain zdobył wotum zaufania, ale nie posiadał zaufania Brytyjskiej Partii Konserwatywnej.

  W Wielkiej Brytanii narastało podżeganie do wojny, które doprowadziło do II wojny światowej. Hitler był przerażony ciągłym strumieniem nienawiści propagandowej skierowanej wobec Niemiec. W przemówieniu wygłoszonym w Saarbrücken 9 października 1938 r. Hitler powiedział:
  … Wystarczyłoby, aby pan Duff Cooper, pan Eden lub pan Churchill doszli do władzy w Anglii zamiast Chamberlaina, i doskonale wiemy, że celem tych ludzi byłoby natychmiastowe rozpoczęcie nowej światowej wojny. Nie próbują nawet ukrywać swoich zamiarów, otwarcie je deklarują… ”
  Władimira Putina wykładnia genezy II wojny światowej
 • @Pedant 14:38:49
  Cyt://Jako genetyk, autor tych słów powinien wiedzieć, że populacje mogą szybko zmieniać zestaw genów. Wystarczy, że ludzie z ograniczoną inteligencją mają po parę lub kilkoro dzieci//

  Tak się składa, że Ten genetyk myślał nie o rasie jako o "produkcie" ale o "procesie".

  Dokładnie myślał o tym ("z ograniczoną inteligencją") "procesie".

  http://www.renegadetribune.com/wp-content/uploads/2018/08/putin-jews-1.jpg

  Każdy z nich ma 10 dzieci a Lazar drugi od lewej od KGB_sty ma 12.

  PS Zrób sobie powiększenie to zobaczysz nawet cechy psychiczne tej rasy.
  "Wasza krew jest święta"
 • @Pedant 13:50:12
  Cyt: "Podzielam obawy, że odkrycia genetyczne mogą być niewłaściwie wykorzystywane do usprawiedliwiania rasizmu, ale jako genetyk wiem też, że po prostu nie można już dłużej ignorować średnich różnic genetycznych między „rasami”."
  https://www.nytimes.com/2018/03/23/opinion/sunday/genetics-race.html
  "Wasza krew jest święta"
 • 1*
  HO,HO, HO! :)

  https://www.youtube.com/watch?v=DmJlO4gov-U
  Czyżby Józio z Londynu przegapił zalecenia centrali -?
 • @Arjanek 16:04:35
  https://archive.org/details/RudelHansUlrichStukaPilot
  Biała śmierć
 • @
  Cyt:/Mniejszy nordycki naród miał zaledwie kilka czołgów i nieco ponad 100 samolotów.//

  Większy też ma swego rekordzistę.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hans-Ulrich_Rudel
  Biała śmierć
 • @Alfax 13:33:52
  http://arjanek.neon24.pl/post/150990,czy-hitler-byl-bombowym-terrorysta
  Alianci brodzili po kolana w resztkach ich standardu życia

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031